Agencja Social Media

Strategia Komunikacji | Social Advertising

Z biura

Zaistnieć w świadomości użytkowników, to znaczy brać udział w prawdziwej dyskusji, na prawdziwe tematy, przedstawiając prawdziwe opinie. W Appogeum pomagamy nie tylko być w Social Media ale docierać do prawdziwie pożądanej grupy docelowej i być częścią jej świata.

Zagadnienie komunikacji miedzyludzkiej jeszcze nigdy nie było tak złożone, a jednocześnie uproszczone, jak w dzisiejszych czasach. Social Media pozwalają targetować i dysponować budżet wyłącznie w tych obszarach, w których docierają one do grupy docelowej.


Social Media są integralną częścią strategii wizerunkowej każdej marki. 88% użytkowników internetu posiada konto w Facebook'u a procentowy udział innych kanałów systematycznie wzrasta. Konfrontując powszechność Social Media w naszym życiu z jej dostępnością cenową jako medium wniosek może być tylko jeden - Twój biznes potrzebuje swojego przedstawicielstwa w tym obszarze. Pomagamy firmom moderować dyskusje i kreować obraz marki, który spotyka się celami biznesowymi oraz wskaźnikami efektywności kampanii.

Jakie jeszcze zalety ma Social Media Marketing?

Angażowanie użytkowników

Retargetowanie do odbiorcy

Kierowanie ruchem internetowym

Promowanie treści marketingowych